Zadbaj o swoje zdrowie z Arkadami Wrocławskimi!

arkady zdrowieArkady Wrocławskie zachęcają do rozwijania zdrowych nawyków i podejmowania regularnej aktywności fizycznej. W ramach drugiej edycji akcji „Dbamy o Twoje zdrowie”, za zakupy zrobione w centrum handlowym 23 lipca będzie można odebrać sportowe gadżety – nowoczesne smartbandy Maxcom i krokomierze, które mają mobilizować do codziennego ruchu.

„Dbamy o Twoje zdrowie” to jednodniowa inicjatywa zaplanowana na 23 lipca w godzinach od 10:00 do 17:00. Każda osoba, która zrobi w tym dniu zakupy w Arkadach Wrocławskich za minimum 150 zł otrzyma inteligentną opaskę Maxcom monitorującą różne formy aktywności oraz kontrolującą parametry zdrowotne. Nieco mniejsze zakupy, zrobione za minimum 50 zł, pozwolą na odebranie poręcznego krokomierza, umożliwiającego m.in. rejestrowanie pokonywanych dystansów. Pula nagród wynosi aż 500 sztuk – 300 smartbandów i 200 krokomierzy

Akcja ma na celu promocję zdrowego trybu życia, poprzez zachęcanie do większej aktywności fizycznej. Może ona przybierać dowolne formy: biegu, marszu, spaceru, zajęć na siłowni – wszystkiego, co przyczynia się do poprawy kondycji, sylwetki oraz ogólnej sprawności. Rozdawane w ramach akcji gadżety mają dostarczać motywacji do  uprawiania sportu oraz pomóc w zachowaniu regularności.

„Tematyka zdrowia jest ważnym elementem naszych działań w zakresie CSR. Zachęcamy pracowników, a także lokalną społeczność do dbania o kondycję fizyczną. Uważamy, że sportowy duch i aktywny tryb życia są najlepszym sprzymierzeńcem w utrzymaniu dobrego stanu zdrowia. Dlatego z myślą o mieszkańcach Wrocławia zorganizowaliśmy tę akcję” – podkreśliła Jagoda Najwer, junior marketing manager w Develia S.A.

Nagrody będzie można odbierać w specjalnym punkcie znajdującym się w tzw. łezce eventowej Arkad Wrocławskich na poziomie zero. Paragony łączą się, jedna osoba może odebrać maksymalnie trzy upominki.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej Arkad Wrocławskich.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup