Poznaj nasz nowy zewnętrzny plac zabaw i radośnie rozpocznij rok szkolny

plac zabaw auchanNowy rok szkolny warto rozpocząć z uśmiechem na twarzy! W najbliższą sobotę 3 września Centrum Handlowe Auchan Bielany zaprasza na otwarcie nowego bezpłatnego placu zabaw przy obiekcie i zachęca dzieci do wspólnej zabawy z ulubionymi zabawkami i bohaterami bajek. Od godziny 10:00 do godziny 17:00 najmłodsi będą mogli radośnie spędzić czas z bohaterami bajki „Tomek i przyjaciele”,a wewnątrz galerii handlowej bawić się w świecie samochodów Hot Weels, Matchbox oraz lalki Barbie. Wstęp wolny!

Czas na radosną rodzinną zabawę! Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego Centrum Handlowe Auchan Bielany otwiera ogólnodostępny, bezpłatny plac zabaw. Dzieci w wieku od 6 do 12 lat znajdą na nim przestrzeń do beztroskiego spędzenia czasu. Wielkokolorowe podłoże o różnorodnej powierzchni zachęca do zabawy i puszczenia wodzy fantazji. Na placu zabaw dzieci znajdą również zjeżdżalnię, konstrukcję do wspinania z lin oraz bujaki na sprężynach. Przestrzeń i zabawki są bezpieczne dla dzieci, co potwierdza odpowiedni certyfikat.

Poznaj zasady ruchu drogowego z lokomotywą Tomkiem

W najbliższą sobotę 3 września z okazji otwarcia zewnętrznego placu zabaw przy Centrum Handlowym Auchan Bielany dzieci będą mogły spędzić czas w czas w towarzystwie postaci z bajki „Tomek i przyjaciele”. W trakcie wspólnej zabawy będzie można poznać zasady bezpiecznego zachowania na drodze i przejściu kolejowym, dowiedzieć się co oznaczają wybrane znaki drogowe oraz jak korzystać z kolejowego rozkładu jazdy.

Uczestnicy spotkania będą mogli również odwiedzić kolorową strefę balonowych szaleństw, gdzie będzie można wykonać zwierzątka i bajeczne stworki z balonów. Z kolei wewnątrz galerii handlowej mali wielbiciele bajki „Tomek i przyjaciele” wyruszą w podróż z bohaterami, bawiąc się zestawami torów, lokomotyw i wagoników.

Zabawa z ulubionymi bohaterami w pasażu galerii handlowej

Podczas spotkania będzie można bawić się w kilku strefach tematycznych, zaaranżowanych w pasażu galerii handlowej. W strefie motoryzacji na gości czekają samochody Matchbox, które od pokoleń inspirują do wielkich przygód. Sobotnie spotkanie w naszej galerii handlowej będzie doskonałą okazją do zabawy samochodzikami z różnych kolekcji oraz zestawami tematycznymi.

Moc atrakcji czeka również na miłośników samochodzików Hot Wheels! Wyjątkowe emocje i doskonałą zabawę zapewni stanowisko do konstruowania torów wyścigowych, pełnych różnego rodzaju zakrętów, pętli czy skoków. W tej scenerii dzieci będą mogły wypróbować najlepsze auta i cieszyć się ze wspólnej zabawy.

Wiele radości dostarczy również gra w kalambury w powietrzu. To wersja popularnej zabawy, gdzie jedna osoba rysuje hasła w powietrzu, a reszta drużyny widzi obrazek na ekranie tabletu lub telefonu i odgaduje jego ukryte znaczenie.

Poznaj świat mody z lalką Barbie

W programie wakacyjnych zajęć coś dla siebie znajdą również miłośniczki mody i świata lalki Barbie! W specjalnej strefie Barbie będzie można zaprojektować i wykonać fantazyjne ubranka dla lalek i przez chwilę poczuć się jak profesjonalny projektant czy projektantka mody. Będzie można również nagrać film z choreografią do muzyki Barbie EXTRA. Przed występem animatorki odpowiednio ucharakteryzują małe artystki.

Wydarzenie pt. „Bajkowy powrót do szkoły” odbędzie się 3 września na terenie Centrum Handlowego Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Zabawy dla dzieci potrwają od godziny 11:00 do godziny 18:00. Plac zabaw zlokalizowany jest pomiędzy wejściami Wrocław i Sobótka. Wstęp wolny.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup