Nowy mural we Wrocławiu. Pierwszy projekt Czugi i Komputronik

muralOd początku tygodnia mieszkańcy Wrocławia mogą podziwiać nowy mural, jaki został wymalowany na elewacji kamienicy przy ul. Piłsudzkiego 79a. To unikatowy projekt stworzony przez Czugę – Łukasza Maczugę i Komputronik.

CzugA to zawodowy grafik, który na swoich kanałach w social media dzieli się z innymi użytkownikami ciekawymi poradami i sztuczkami przydatnymi podczas obróbki graficznej. Na co dzień CzugA pracuję z Ekipą Komputronik Gaming, z którą przygotowuje poradniki dla wszystkich fanów technologii. Tym razem, na prośbę Komputronik, artysta stworzył wyjątkowy projekt komputera, który był inspiracją do stworzenia muralu.

- Jestem podekscytowany, ponieważ jest to mój pierwsza w życiu mural, który zaprojektowałem. Jestem naprawdę pod wrażeniem tego, co tutaj się dzieje i jak artyści malują ten mural. Hasło przewodnie to: Radość z Technologii, więc mam nadzieję, że udało mi się to jak najbardziej oddać w projekcie, a malarze oddali to jak najbardziej na ścianie. Mega! Bardzo się cieszę! – komentuje Łukasz Maczuga. - Jest zaprojektowany w szalone, kolorowe doodle. W centrum znajduje się komputer. Chciałem po prostu, żeby był ekspresyjny i żeby pojawiło się dużo elementów technologicznych, takich jak: laptopy, pady, myszki, googleviral, aparaty związane z Komputronik – dodaje.

Komputer, który został przedstawiony na muralu powstał w rzeczywistości i można go wygrać w konkursie, który potrwa do 10 października. Posiada on ultra wydajny procesor Intel Core i7, 32GB RAM, dysk o pojemności aż 4 TB i kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 3070, a także autorski system chłodzenia cieczą. Wystarczy zrobić sobie kreatywne zdjęcie z muralem, wrzucić je na swoje profile w social mediach i oznaczyć #Komputronik i #zluzem.

Proces powstawaniu projektu muralu oraz samego komputera można zobaczyć na filmie zamieszczonym przez Czugę.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup