Gala PROMMAC 1 w Hali Orbita

altUdany debiut na polskim rynku MMA i profesjonalna organizacja całego przedsięwzięcia – to strony, od których dali się poznać organizatorzy fali PROMMAC 1. Technika sceniczna, oprawa graficzna i multimedialna, profesjonalny oktagon i oczywiście oni- główni bohaterowie wieczoru- zawodnicy, to najmocniejsze elementy sobotniego widowiska, które odbyło się w hali Orbita we Wrocławiu. Nowa organizacja PRO MMA Challenge z impetem wkroczyła na polski rynek MMA.

PROMMAC 1 to solidny fightcard

Najsilniejszym atutem dali byli zawodnicy. Ciężar pojedynków wieczoru pierwszej gali Professional MMA Challenge niosły na swych barkach takie nazwiska, jak : Tomasz Drwal, Michał Kita oraz Mariusz Cieśliński. Gale PROMMAC 1 rozpoczęły cztery pojedynki, w których zaprezentowali się Michał Michalski vs Paweł Obrzut, Grzegorz Janus vs Tomasz Kowalkowski, Tomasz Kondraciuk vs Łukasz Kinger oraz Szymon Bajor vs Jacek Czajczyński. To był dopiero początek niesamowitego show i eksplozji emocji na trybunach.

Następnie w oktagonie pojawili się Brazylijczycy, którzy tanecznym krokiem wkraczali na arenę. Poziom walk był bardzo wysoki i niesamowicie wyrównany. Jednak pierwsze starcie (decyzją sędziów punktowych) okazało się przegraną dla Damiana Milewskiego, który zmierzył się z Tyago Moreirą. Kolejne zwycięstwo należało również do Brazylijczyka Wendresa Carlosa Da Silvy, który decyzją sędziów pokonał Bartosza Fabińskiego. Szwed, Martin Fouda po 3 rudnowej walce pokonał debiutującego w formule MMA Mariusza Cieślińskiego, który otrzymał niesamowity doping ze strony fanów. Po tym pojedynku nadszedł czas na królową kategorii wagowych- wtedy też Michał Kita walczący w wadze ciężkiej już w pierwszej rundzie odprawił poprzez KO Amerykanina Mikke`a Wessela.

W końcu przyszedł czas na walkę wieczoru, w której światową klasę sportowca pokazał Polak- dzięki swojemu opanowaniu i zachowaniu zimnej krwi zwycięstwo odniósł Tomasz Drwal, nokautując Portugalczyka Delsona Heleno.

"Zależało nam wysokim poziomie sportowym, dlatego też do ostatnich dni układaliśmy profesjonalny fightcard. Jestem przekonany że dzięki temu udało się na stworzyć niezapomniane widowisko. Bardzo się cieszymy, że zdołaliśmy zakontraktować zawodników z Brazylii, Portugalii, Stanów Zjednoczonych oraz Szwecji" - komentuje prezes PROMMAC, Dalius Kubylis.

 


 

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup