Wspólnie z Mikołajem zatroszcz się o ptaki zimą

mikolaj auchanDźwięki najpiękniejszych kolęd, zapach świątecznych drzewek i wyjątkowe bożonarodzeniowe opowieści już w najbliższą sobotę 10 grudnia wypełnią wnętrze Centrum Handlowego Auchan Bielany. Tego dnia dzieci, które wraz z rodzicami wybiorą się na zakupy, będą mogły spędzić czas z Mikołajem i zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie. Gość będzie przekonywał najmłodszych, że w trakcie przedświątecznych przygotowań warto zatroszczyć się o ptaki, które żyją w mieście i podpowie, jak to zrobić. Wstęp wolny!

Na maluchy, które wraz z rodzicami odwiedzą w sobotę 10 grudnia Centrum Handlowe Auchan Bielany, czeka przedświąteczna niespodzianka. Tego dnia będą miały wyjątkową okazję, żeby osobiście spotkać się z Mikołajem. Dostojny gość będzie czekał na maluchy od godziny 10.00 do godziny 17.00.

W świątecznej scenerii, wypełnionej dźwiękami najpiękniejszych kolęd Mikołaj spotka się z maluchami i przeczyta im bożonarodzeniowe baśnie oraz opowieści. To również okazja do wspólnego pamiątkowego zdjęcia.

W tym dniu sympatyczny brodacz będzie także zachęcał maluchy do troski o zwierzęta, a zwłaszcza o ptaki, które żyją w mieście. Wyjaśni, dlaczego w czasie zimy powinniśmy je dokarmiać. Najmłodsi, którzy spotkają się z Mikołajem, otrzymają w prezencie kule wypełnione ziarnami zbóż, m.in. prosem, owsem czy pszenicą. Będzie je można potem wywiesić na balkonie lub w ogrodzie i w ten sposób zapewnić pożywienie na zimę ptakom z sąsiedztwa.

Spotkanie z Mikołajem odbędzie się 10 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Bielany przy ul. Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich koło Wrocławia w godzinach od 10.00 do 17.00.

Wstęp wolny.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup