Spotkaj się z behawiorystą i poznaj lepiej swojego psa

pies bielanyMasz psa? Chcesz lepiej poznać jego charakter? A może masz problemy z zachowaniem zwierzęcia i chciałbyś znaleźć na nie sposób? W sobotę 25 marca Centrum Handlowe Auchan Bielany wspólnie z salonem Maxi Zoo zaprasza na konsultacje z psim behawiorystą. Spotkanie jest bezpłatne, ale należy się na nie zapisać.

Tych, którzy chcą lepiej rozumieć swoje zwierzę, nauczyć się skuteczniej z nim porozumiewać lub rozwiązać codzienne problemy Centrum Handlowe Auchan Bielany wspólnie z mieszczącym się w obiekcie salonem Maxi Zoo zaprasza na bezpłatne konsultacje z psim behawiorystą.

Marek Mulica, trener psów i behawiorysta z wieloletnim doświadczeniem, podzieli się swoją szeroką wiedzą na temat psiego charakteru i pomysłami na rozwiązanie trudności w codziennym życiu razem z psem.

Akcja odbędzie się w sobotę 25 marca w salonie Maxi Zoow Centrum Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich w godzinach od 18.00 do 20.00. Każdy uczestnik może liczyć na 15-minutowe indywidualne spotkanie i pracę ze zwierzęciem na dobry początek lepszych, bardziej partnerskich relacji z psem.

Konsultacje z behawiorystą są bezpłatne i odbędą się w godzinach od 18.00 do 20.00. Na zajęcia koniecznie trzeba się zapisać. Można to zrobić z wyprzedzeniem osobiście w salonie Maxi Zoo w Centrum Handlowym Auchan Bielany, zadzwonić pod numer 882 553 779 lub wysłać SMS, na który personel Maxi Zoo odeśle potwierdzenie zapisu i terminu.

Na spotkanie z behawiorystą należy przyjść z psem i zaopatrzyć się w lubiane przez niego przysmaki, cierpliwość oraz dobry humor.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup