Wejdź do świata Minecrafta. Wielki event gamingowy w Magnolia Park

minecraft magnoliaNadchodzi wielkie święto dla wszystkich fanów Minecrafta! Już 22 i 23 września w Magnolia Park odbędzie się dwudniowy event, podczas którego będzie można programować w Minecrafcie, wejść do świata tej kultowej gry dzięki VR i spróbować swoich sił podczas rozgrywek w pikselowym klimacie.

Wszyscy, którzy chcą uratować mieszkańców krainy Overworld, powinni pojawić się na wielkim dwudniowym evencie w Magnolia Park - Minecraft Legends. W programie przewidziano warsztaty z programowania, strefę konsolową, strefę z planszówkami, a także konkursy z nagrodami.

Szczegółowy plan eventu:

Strefa PC – obejmuje strefę programowania w Minecrafcie (każda grupa programuje po 20 minut) oraz strefę zabawy – free to play.
Strefa konsolowa – to właśnie tam będzie można zapoznać się z najlepszymi tytułami w pikselowym klimacie, a także zagrać w Robloxa.
Strefa VR – w której każdy będzie mógł na 5 minut wejść do wnętrza Minecrafta dzięki wirtualnej rzeczywistości.
Strefa Minecraft Legends – to właśnie tam gracze będą mogli zapoznać się z najnowszą wersją gry i uratować mieszkańców krainy Overworld. Każdy uczestnik gra po 15 minut.
Strefa Minecraft Dungeons – dwa stanowiska dla graczy i 30 minut na rozgrywkę dla każdego uczestnika.
Strefa klocków Carblocks – strefa zabawy z 1000 ekologicznych klocków z tektury. Jednocześnie może w niej budować 6 osób.
Strefa klocków Maple - 8000 drewnianych klocków dla miłośników budowania. Jednorazowo w strefie bawi się 8 uczestników.

22 września event odbędzie się w godz. 11.00-19.00. 23 września wydarzenie ruszy już o godz. 10.00 i potrwa do godz. 19.00. W sobotę strefa free to play będzie czynna w godz. 10.00-12.00 i 18.00-19.00. Dodatkowo przez całą sobotę uczestnicy mają szansę na atrakcyjne nagrody podczas turnieju wiedzy o Minecraft.

Dwudniowy święto fanów tej kultowej gry odbędzie się na placu eventowym w strefie przy wejściu z ul. Legnickiej.

Wstęp na wszystkie atrakcje jest wolny.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup