Dyniowa magia jesieni w Centrum Korona

jesien koronaJuż od 14 października klienci Centrum Korona mogą poczuć się jak w baśni. Stanęła tam największa dynia we Wrocławiu oraz gigantyczne grzyby, które są częścią efektownej scenografii. Korona zaprasza do zabawy również najmłodszych, organizując konkurs dla przedszkolaków i angażujące zabawy ruchowe z dynią w roli głównej.

Scenografię utrzymaną w baśniowym klimacie będzie można podziwiać w Koronie do 27 października. Dyniowy domek będzie również idealnym instaspotem, w którym każda miłośniczka jesieni zrobi sobie oryginalne zdjęcie. Jesienna kraina w CH Korona pozwoli oderwać się od rzeczywistości i pobudzi dziecięcą radość nawet w zagorzałym przeciwniku tej pory roku.

Jesienne barwy będą królować również w pracach konkursowych, które wykonają dzieci z okolicznych przedszkoli. W ramach konkursu najmłodsi będą tworzyć trójwymiarowe krajobrazy w duchu eko, z wykorzystaniem skarbów jesieni zebranych podczas spacerów po wrocławskich parkach i lasach. Celem konkursu CH Korona jest zachęcenie do spędzania czasu na świeżym powietrzu nawet, gdy pogoda za oknem nie jest idealna oraz pobudzanie kreatywności wśród najmłodszych i ich rodzin. Jesienne makiety grup przedszkolnych można podziwiać w pasażach Centrum Korona od 14.10 do 27.10. W tym czasie będzie można oddać głos na najpiękniejszą pracę. Dla każdej głosującej osoby czeka słodki upominek. Głosy oddajemy w specjalnie przygotowanej urnie w CH Korona.

Dawkę zdrowego ruchu będzie można zażyć również w Koronie - energiczni animatorzy poprowadzą warsztaty ruchowe, które odbędą się w każdy piątek i sobotę w okresie trwania akcji, tj. 14, 20, 21 oraz 27 października. Dla najmłodszych przygotowano takie zabawy jak: dyniowy ladder golf, Podaj Dynię, Dynia Do Celu!, dyniowe cornhole, Miotła Czy Kapelusz, dyniowe kręgle czy gra terenowa Znajdź Dynię. Wszystkie zabawy odbywają się w godzinach od 11.00 do 19.00.

Możliwość przeniesienia się do baśniowej, jesiennej krainy sprawia, że zdecydowanie warto zajrzeć w październiku do Korony. Gigantyczna dynia, wielkie grzyby i baśniowe otoczenie z pewnością umilą zakupy, a zdjęcia zrobione w tej wyjątkowej scenografii mogą stać się piękną pamiątką. Centrum Korona będzie doskonałym celem rodzinnego wyjścia i pozwoli wczuć się w jesienny klimat!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup