Kobiece przyjemne z pożytecznym

kobiety magnoliaZbadasz stan swojej skóry i włosów, zdobędziesz bezpłatny zestaw kosmetyków, a do tego dodatkowe doładowanie na karcie podarunkowej. Tak Magnolia Park świętuje Dzień Kobiet.

Karta podarunkowa to idealny prezent dla kogoś bliskiego, ale nie tylko. – Wierzymy, że warto robić prezenty także samemu sobie. Dlatego zachęcamy do udziału w akcji z kartami podarunkowymi i sprezentowania sobie karty z dodatkowym doładowaniem – mówi Marta Kocik z Multi Poland, p.o. dyrektorka centrum Magnolia Park.

Karta podarunkowa: jak dostać prezent?

Akcja trwa od dziś do soboty. Wystarczy pojawić się w Punkcie Informacyjnym Magnolia Park i kupić kartę podarunkową o wartości 100 zł. W zamian za to otrzymamy kartę z dodatkowym doładowaniem w wysokości 20 zł. Karta jest ważna przez 12 miesięcy od daty zakupu i można z niej skorzystać w większości sklepów i punktów usługowych centrum. W ramach tej promocji jedna osoba może kupić maksymalnie 3 karty. Punkt Informacyjny jest otwarty od 9:00 do 21:00.

Konsultacje trychologiczne i onkologiczne

Warto też zajrzeć na specjalnie przygotowane stoisko marki Douglas, na którym do soboty trwa akcja Women’s Day. To połączenie zakupów z możliwością zrobienia czegoś dobrego dla siebie. Od 10:00 do 20:00 każda osoba odwiedzająca stoisko może skorzystać z bezpłatnych konsultacji z trychologiem, przeanalizować 19 parametrów skóry, a w piątek i sobotę zbadać znamiona. Badania przeprowadzą onkolodzy i trycholodzy, którzy czekać będą na stanowiskach na placu przy salonie Empik.

Zestaw kosmetyków za darmo

To nie koniec niespodzianek od Magnolia Park. Klienci, którzy w najbliższą sobotę w sklepach i na stoiskach Magnolia Park zrobią zakupy za kwotę 250 złotych (na jednym paragonie), zupełnie za darmo otrzymają zestaw kosmetyków z serii Home Spa od marki Douglas. Stoisko do odbioru nagród będzie dostępne od godziny 10:00 do 20:00 na placu przy salonie Empik.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup