Relaks po pełnym obowiązków tygodniu – nowy cykl zajęć kreatywnych w Centrum Handlowym Auchan Bielany

akademia 40Centrum Handlowe Auchan Bielany zaprasza na nowy bezpłatny cyklu warsztatów pt. „Akademia 40+”, dedykowany klientom w wieku 40 lat i więcej. To inicjatywa skierowana do osób aktywnych, które chcą rozwijać swoje zainteresowania, zdobywać nowe umiejętności i spędzać czas w inspirującym towarzystwie. Pierwsze spotkanie pod tytułem „Zapachowe woreczki do szafy” odbędzie się w sobotę, 23 marca. Zapraszamy od godziny 11.00 do godziny 17.00.

W ramach nowego cyklu Centrum Handlowe Auchan Bielany przygotowało serię warsztatów o różnorodnej tematyce – począwszy od aromaterapii, po zdrowe odżywianie. Dzięki temu niemal każdy znajdzie coś dla siebie i rozwinie swoje pasje i umiejętności. Warsztaty z cyklu „Akademia 40+” to propozycja dla osób, które szukają pomysłu na relaks po tygodniu wypełnionym rożnymi obowiązkami i chcą zacząć zdrowy tryb życia.

Pierwsze spotkanie pod tytułem „Zapachowe woreczki do szafy” odbędzie się w sobotę 23 marca. Uczestnicy będą wspólnie odkrywać sztukę łączenia zapachów i własnoręcznie wykonają zapachowe zawieszki do szafy. Podczas tych inspirujących warsztatów uczestnicy będą tworzyć ozdoby, które sprawią, że ubrania i wnętrze szafy będą roztaczały ulubione zapachy.

Kolejne zajęcia z cyklu „Akademia 40+” odbędą się:

•    27 kwietnia – Musli bez cukru – podczas spotkania z dietetykiem będzie można dowiedzieć się, jak stworzyć pożywny i energetyczny posiłek bez dodatku cukru
•    11 maja – Smoothie – uczestnicy będą wykonywać zdrowe i smakowite napoje z owoców i naturalnych dodatków

Spotkanie z cyklu Akademia 40+ odbędzie się 23 marca wCentrum Handlowym Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich.

Wstęp wolny.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup