Czas na przesiadkę! WROwerowy Serwis we Wrocław FashionOutlet już 26 kwietnia

rowerowy serwisW ostatni piątek kwietnia przy Wrocław FashionOutlet rusza czwarta edycja akcji WROwerowy Serwis. Rowerzyści będą mogli skorzystać z przeglądu i wraz z ekspertami przygotować rower do sezonu. Będzie także prowadzona zbiórka nieużywanych jednośladów na cele dobroczynne. Na najmłodszych rowerzystów będzie czekać mnóstwo atrakcji.

Rozpoczynająca się 26 kwietnia akcja WROwerowy Serwis ma zachęcić mieszkańców Wrocławia i okolic do przesiadania się z samochodów na rowery. W pawilonie przed centrum handlowym Wrocław FashionOutlet w godzinach od 12:00 do 20:00 pracować będą mechanicy z kolektywu Antymateria, którzy przeprowadzą przegląd, a także zajmą się drobnymi naprawami, takimi jak czyszczenie i smarowanie łańcucha, regulacja hamulców i przerzutek, pompowanie opon czy kontrola mechanizmów łożyskowych. Akcja potrwa do 11 maja.

W kolejnej już, czwartej edycji WROwerowego Serwisu nasze działania zyskują na mocy i przyciągają coraz większe grono miłośników rowerów. Wzbogacamy wydarzenie o nowe elementy, takie jak wystawa i warsztaty z recyklingu oraz stawiamy na edukację i promujemy ruch. Konsekwentnie budujemy kulturę rowerową wśród mieszkańców Wrocławia pokazując, że zdrowy tryb życia i zrównoważony rozwój to inwestycja, która przynosi długotrwałe korzyści – mówi Katarzyna Warzecha, Marketing Director z Wrocław FashionOutlet.

Dołącz do klubu i napraw rower

Z serwisu będą mogły skorzystać osoby, które okażą paragon za zakup w centrum na dowolną kwotę (najpóźniej dzień po zakupie) i zapiszą się do programu lojalnościowego –Fashion Club – w którym członkostwo jest bezpłatne (należy pobrać aplikację lub zarejestrować się w punkcie informacyjnym lub sklepach członkowskich we Wrocław FashionOutlet). Członkowie Fashion Club będą mogli skorzystać także z opcji rozszerzonego serwisu. Dodatkowo na klubowiczów czekają prezenty, takie jak metalowy kubek turystyczny, mini zestaw narzędzi rowerowych czy skarpety Many Mornings z wzorem „The Bicycles”. Aby otrzymać dodatkowy upominek, trzeba zrobić zakupy na dowolną kwotę w ramach programu lojalnościowego.

WROwerowy Serwis Dzieciom powraca

Ważnym elementem akcji WROwerowy Serwis jest zbiórka nieużywanych rowerów na cele dobroczynne. Mechanicy Antymaterii przywrócą im dawną świetność, a odnowione rowery trafią do podopiecznych Domu dla Dzieci nr 1 w Obornikach Śląskich oraz Domu dla Dzieci nr 2 w Kuraszkowie. W podziękowaniu za ofiarowane jednoślady klienci otrzymają kartę podarunkową na zakupy w centrum o wartości 100 zł. Ich liczba jest ograniczona.

4 maja – półmetek WROwerowego Serwisu

W połowie akcji WROwerowy Serwis, w majówkową sobotę odbędzie się specjalne wydarzenie towarzyszące. Wśród licznych atrakcji, jakie przygotowano z tej okazji, warto wymienić edukacyjne miasteczko rowerowe dla dzieci z ulicami, znakami drogowymi i torem przeszkód. Ponadto na najmłodszych będą czekać zabawy na świeżym powietrzu pod okiem animatorów, a wśród nich m.in. warsztaty recyclingowe oraz zajęcia z personalizowania saszetek rozwijające kreatywność. Całe wydarzenie będzie relacjonować zespół dziennikarzy Radia RAM wprost ze swojego studia terenowego. Na wszystkich spragnionych i głodnych czekać będzie rowerowy barek ze zdrowymi przekąskami.

Wrocław FashionOutlet partnerem Rowerowego Maja

Po raz kolejny centrum Wrocław FashionOutlet jest partnerem kampanii Rowerowy Maj, realizowanej przez Urząd Miejski Wrocławia i skierowanej do uczniów i nauczycieli lokalnych szkół podstawowych. Celem tej kampanii jest promocja zdrowego stylu życia poprzez codzienne dojazdy do szkoły np. rowerem lub hulajnogą. W ramach udziału w kampanii dzieciom będą wręczane odblaskowe chusty i szelki, które zwiększą ich widoczność podczas jazdy na rowerze. Do nauczycieli z najbardziej zaangażowanych w akcję szkół trafią karty podarunkowe.

Punkt WROwerowego Serwisu będzie otwarty od 26 kwietnia do 11 maja (z wyjątkiem 1 i 3, oraz 5 maja) w godzinach od 12:00 do 20:00. Punkt będzie zlokalizowany na parkingu od strony wejścia głównego do Wrocław FashionOutlet. Patronami akcji są Radio RAM i Radio Wrocław.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup