Początek wiosny na Wyspie Słodowej

Wyspa Słodowa WrocławW dniach 21 i 22 marca Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego zaprasza wszystkich do dobrej zabawy na Wyspie Słodowej oraz na wyspie Piaskowej. Do zabawy zapraszamy w piątek i sobotę w godzinach od 11 do 22, i co ważne, jak co roku wstęp jest wolny.
 
Spodziewać się możemy wielu atrakcji przede wszystkim artystycznych. 
 
Organizator planuje otworzyć strefę artystyczną i cyrkową. Przed nami dwa dni (piątek i sobota), pomiędzy 11 a 16, gdzie znajdziemy m.in. akrobatykę powietrzną, naukę tańca nowozelandzkiego poi, chodzenie na szczudłach oraz zobaczymy jak wygląda technika kuglarska flowerstick.
 
Sami będziemy mogli uczestniczyć w warsztatach gry na bębnach (uczestnicy zaznajomią się z zasadniczymi rytmami), malowania na torbach i ubraniach (malowanie własnych wzorów na tkaninach i otrzymanie na własność torby bawełnianej z własnym motywem), tworzenie biżuterii (tworzenie kolczyków, wisiorków, breloków, broszek lub naszyjników z koralików, kamieni i wielu innych produktów), wykonywanie masek gipsowych (nauczymy się jak zrobić maskę na drugiej osobie), a także wiele, wiele innych stoisk artystycznych.
 
Jak głosi tradycja, w pierwszych dniach marca, jest topiona marzanna, zostanie ona utopiona aby na dobre pożegnać zimę. Zostanie ona wykonana nie tak jak dotychczas z ubrań i starych szmat, ale z materiałów recyklingowych. Dlatego organizatorzy proszą o przyniesienie kolorowych plastikowych butelek, makulatury i innych surowców biodegradowalnych, które zostaną wykorzystane do zrobienia kukieł.
 
Organizator zapowiedział również wiele konkursów między innymi za najlepsze przebranie i niebanalną fryzurę.
 
W obydwa dni spodziewamy się również wielu koncertów. Wśród nich B: Blue Balls Effect, Blind Cow, People of the Haze Charles Moon, Rabastabarbar, Snake Chammer, Symbioza, Scoffers Band, Children of the Revolution oraz M&M’Skład. W piątek 21 marca zagra również gwiazda wieczoru Maleo Reggae Rockers. Koncerty zaplanowane są do godziny 21.30.
 
Powitanie wiosny na Wyspie Słodowej będzie imprezą bezpieczną. Aby odpowiednio zadbać o uczestników teren zostanie ogrodzony a przy wejściu ochrona zadba, aby uczestnicy nie wnosili alkoholu. Na wyspie nie będzie również można kupić alkoholu, będą za to stoiska z jedzeniem (kiełbaski z grilla, produkty ekologiczne, napoje bezalkoholowe).
 
Wszystkich serdecznie zapraszamy na dobrą zabawę.
 
Więcej informacji na stronie: wyspa.wroclaw.pl
hch
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup