James Blunt na Wromantic Festiwal

alt22 czerwca na Stadionie Wrocław wystąpi James Blunt w ramach światowej trasy koncertowej promującej najnowszy album „Moon Landing“ zawierający m.in. hity „Heart To Heart“, czy „Bonfire Heart“. James Blunt będzie jedną z gwiazd pierwszej edycji WROMANTIC FESTIVAL.

Dorobek Jamesa Blunta jest imponujący. 4 albumy sprzedane w ilości 17 mln egzemplarzy, wśród nich największy hit "You're Beautiful", w sumie 20 milionów sprzedanych singli, 4 single na pierwszych miejscach światowych list przebojów, pięć nominacji do Grammy, dwie nagrody BRIT Awards, cztery statuetki MTV. James Blunt to ponad 6 milionowa rzesza fanów na Facebooku oraz prawie 260 milionów wyświetleń teledysków na YouTube.

W ramach WROMANTIC FESTIVAL, który odbędzie się 22 czerwca na Stadionie Wrocław, wystąpią jeszcze dwie inne gwiazdy światowego formatu, które poznamy w najbliższych dniach. Nie zabraknie również polskich artystów. Festiwal na Stadionie Wrocław zakończy wielki pokaz sztucznych ogni.

Bilety na WROMANTIC FESTIVAL dostępne będą od przyszłego tygodnia na eventim.pl. Ceny w przedsprzedaży rozpoczynają się już 75 PLN.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup