Nowe centrum rehabilitacji dla dzieci we Wrocławiu

altNie ma nic ważniejszego dla rodzica, niż zdrowie jego dziecka. Niestety bywa jednak tak, że już od pierwszych dni życia najmłodsi muszą zmagać się z ciężkimi schorzeniami. To właśnie dla tych małych wojowników i ich opiekunów powstało we Wrocławiu nowe Centrum Rehabilitacji Dzieci Hopla. Tu każdy maluch może liczyć na profesjonalną pomoc, a rodzice na wsparcie oraz fachową poradę.

Dla dobra najmłodszych

W lutym tego roku we Wrocławiu przy ulicy Płońskiego 31 (Leśnica) otwarte zostało Centrum Rehabilitacji Dzieci Hopla. Jest to nowoczesna i bogato wyposażona prywatna placówka rehabilitacyjna. Zakres jej usług jest bardzo szeroki i obejmuje zarówno fizjoterapię, logopedię i neurologopedię, masaże rehabilitacyjne, gimnastykę korekcyjną, porady dietetyczne, jak i pedagogikę specjalną.

Dzięki tak dużym możliwościom terapeutycznym, rehabilitanci mogą podejść do małego pacjenta kompleksowo i na miejscu całościowo zadbać o jego zdrowie. Niewątpliwie największą wartość nowej placówki stanowią jej pracownicy.

W Centrum Rehabilitacji Dzieci Hopla zatrudnieni są najlepsi specjaliści, odznaczający się dużym doświadczeniem i bogatą wiedzą. Rehabilitantów oprócz wysokich kompetencji wyróżnia także odpowiednie podejście do dzieci oraz znajomość specyfiki pracy z maluchami.

Wielkie znaczenie ma dla nich zarówno profesjonalne poprowadzenie terapii, jak i stworzenie wesołej, rodzinnej atmosfery, która będzie temu towarzyszyć. Co ważne, w placówce duży nacisk kładzie się także na edukowanie rodziców. Ludzie posiadający chore dziecko często mają sporo pytań i wątpliwości dotyczących schorzeń, z jakimi zmagają się ich maleństwa oraz metod ich leczenia. W centrum Hopla zawsze znajdzie się specjalista, który chętnie udzieli profesjonalnych porad oraz wsparcia, obdarzy ciepłym słowem.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup