Spotkanie z Agnieszką Stein

alt21 marca o godzinie 17.30 w Mediatece (Wrocław, Plac Teatralny 5) odbędzie się spotkanie z Agnieszką Stein – psycholog dziecięcą, autorką książek „Dziecko z bliska” oraz najnowszej „Dziecko z bliska idzie w świat”.

Przed dzieckiem szkolnym, ale także przed jego rodzicami staje wiele nowych wyzwań. Jak w tym okresie nie stracić więzi z dzieckiem? Jak wykorzystać te wyzwania do rozwoju relacji, ale też do rozwoju własnego?

Zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Stein, psycholog dziecięcą, autorką dwóch książek i licznych artykułów dla rodziców, której nowa pozycja "Dziecko z bliska idzie w świat" (wydawnictwo Mamania) właśnie trafia do księgarń.

Agnieszka Stein odpowiada w niej na wiele pytań rodziców i opiekunów dzieci w wieku szkolnym dotyczących m.in. adaptacji w szkolnej rzeczywistości, rozwiązywania problemów między rówieśnikami i znajdowania równowagi między dbałością o bezpieczeństwo a wspieraniem samodzielności. Na te i wiele innych tematów porozmawiamy również podczas spotkania (zapraszamy też rodziców dzieci w wieku przedszkolnym).

Spotkanie z Agnieszką Stein poprowadzi Liwia Pawlik, certyfikowana trenerka metody Thomasa Gordona. Wielbicielka i popularyzatorka komunikacji opartej na empatii i rodzicielstwa bliskości.

Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Więcej o książce: http://www.mamania.pl/ksiazki/dziecko-z-bliska-idzie-w-swiat,91

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup