Darmowe konsultacje logopedyczne w Leśnicy

Twoje dziecko ma kłopoty z poprawnym mówieniem, a ty nie wiesz co z tym zrobić? Zastanawiasz się, czy potrzebna jest mu pomoc specjalisty, czy to tylko chwilowe problemy z wymową związane z wiekiem dziecka? Centrum Rehabilitacji Dzieci Hopla zaprasza wszystkich tych, którzy borykają się z takimi pytaniami na bezpłatne konsultacje. 
26 kwietnia (sobota) w Centrum Rehabilitacji Dzieci Hopla od godziny 14 do 18 odbędą się darmowe konsultacje logopedyczne dla dzieci. Rodzice wraz z maluchami w wieku do lat 7 będą mogli zgłosić się do placówki przy ul. Płońskiego 31/5, by uzyskać bezpłatną poradę logopedyczną. Specjalista z centrum zdiagnozuje ewentualne zaburzenie, wyjaśni jego istotę, rozwieje wszelkie wątpliwości rodziców.
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 792 111 510 lub drogą mailową na adres:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w celu ustalenia konkretnej godziny wizyty.
 
Organizator:
Centrum Rehabilitacji Dzieci 
Ul. Płońskiego 31/5
54-002 Wrocław 
Tel. 792 111 510
www.hoplacrd.pl
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup