Wrocławski Festiwal Tańca

festiwal tańcaW dniach od 26 do 27 kwietnia odbywa się I Wrocławski Festiwal Tańca WrocDance.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca zaproszeni są wszyscy, którzy uwielbiają tańczyć, bez względu na swoje umiejętności.

W sobotę bicie rekordu ilości tańczących razem osób.

26 kwietnia w sobotę pod Iglicą w godz.14:00 - 16:00 – został pobity rekord pod względem ilości osób tańczących razem. Najpierw odbyła się nauka prostego do nauczenia układu, który później wszyscy zatańczyli. Występowały także  różne animacje taneczne do znanych wszystkim piosenek.

W niedzielę impreza taneczna.

27 kwietnia  w niedzielę odbędzie się całodzienna impreza w klubie ETER przy ul. Kazimierza Wielkiego. Zorganizowane są tam targi taneczne, na których reprezentować się będą różne szkoły, kluby taneczne i fitness. Na targach będzie można nawiązać współpracę z przedstawicielami branży, zakupić akcesoria i obuwie do tańca. Odwiedzający będą mogli skorzystać z warsztatów tanecznych, przygotowanych przez instruktorów szkół tańca. W trakcie rozlosowywane będą nagrody oraz kupony rabatowe.

Po targach o godz. 19:00 zaplanowana jest uroczysta Gala Taneczna, podczas której będzie można podziwiać występy najlepszych wrocławskich instruktorów i ich uczniów. Następnie  rozpocznie się impreza, która będzie trwała do białego rana!

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup