Przetarg w Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu

mienie wojskoweOddział Terenowy Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu organizuje 13 maja o godzinie 12.00 przetarg na sprzedaż mienia wojskowego wycofanego z wojska.

Asortyment w przetargu

Do licytacji zostanie przedstawione 70 pozycji przetargowych, których wartość szacuje się na ponad 79 tysięcy złotych. Znajdziemy wśród nich m.in. aluminiowe nosze sanitarne, meble, samochody, zespoły spalinowo-elektryczne, akcesoria medyczne, a nawet materiały minerskie.

Możemy też zaopatrzyć się w atrakcyjny sprzęt żywnościowy, jak np. patelnie elektryczne, maszynki do mięsa, krajalnice żywności, wagi, a także skrzynie i pojemniki aluminiowe do mięsa.

Kompletny wykaz asortymentu dostępny jest na stronie www.amw.com.pl w zakładce: Sprzęt i wyposażenie – Przetargi RSM.

Zasady udziału w licytacji

Do udziału w licytacji może przystąpić każdy, kto w określonym terminie wpłaci wadium czyli 10% ceny wywoławczej danego sprzętu, a także zarejestruje się na liście uczestników przetargu przed jego rozpoczęciem. Wadium może być płatne gotówką w kasie Oddziału lub przelewem na konto Agencji Mienia Wojskowego.

Zyski ze sprzedaży zostaną przeznaczone na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych RP.

Wszystkich chętnych do kupna mienia powojskowego zapraszamy także do punktu sprzedaży bezpośredniej przy ul. Zwycięskiej 39 we Wrocławiu, od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-14.00. można tam nabyć bez przetargu m.in. hełmy, berety, akcesoria medyczne, zasobniki żołnierskie, torby na wyposażenie czy teczki.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup