Wrocław na rzecz PCK

zbiórka odzieży26 maja 2014 r. we Wrocławiu została zakończona dwudniowa akcja o tytule ”Stylowy Recykling”. Wrocławianie przekazali na cele statutowe Polskiego Czerwonego Krzyża 7000 kilogramów ubrań.

Specjalny namiot, w którym odbywała się zbiórka odzieży stanął na parkingu przy Factory Wrocław. Za każde dwa przyniesione kilogramy ubrań, osoby biorące udział w wydarzeniu otrzymywały voucher o wartości 10 zł na zakupy w wybranych sklepach Centrum Factory.  

W sumie zostało przekazane siedem ton odzieży.

„Siedem ton przekazanej odzieży to doskonały wynik. Cieszymy się, że wrocławianie tak ochoczo włączyli się w pomoc potrzebującym, nie zważając na niesprzyjającą pogodę. Pierwsi darczyńcy przybyli do nas w sobotę, na chwilę przed godziną 10:00 rano, a ostatnie ubrania przyjmowaliśmy w niedzielę ok. 20:00. Jesteśmy dumni, że wydarzenie spotkało się z tak wyraźnym odzewem” – mówi Marta Kocik, Regional Marketing Manager w Centrach Factory.    

„Stylowy Recykling" to akcja skierowana do osób dbających o ekologię i otoczenie, jednocześnie chętnie pomagającym innym, decydując się na oddanie rzeczy dla potrzebujących.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup