„Moja Rodzina – lubię to!”- konkurs fotograficzny

konkurs rodzina1 czerwca wystartowała tegoroczna edycja konkursu fotograficznego „Moja Rodzina – lubię to!”. Termin nadsyłania prac obowiązuje do 22 czerwca 2014r.

Tematyką konkursu są chwile spędzone w rodzinnym gronie. W internetowym głosowaniu zostaną wyłonione najlepsze fotografie, a ich autorzy otrzymają nagrody.

Kategorie konkursu

  • „Rodzinne pasje”: czyli hobby, zainteresowania, sportowe zabawy, wspólne chwile zatrzymane na zdjęciu,
  • „Rodzina wielopokoleniowo”: fotografie, na których najmłodszy siedzi z najstarszym, a różnice międzypokoleniowe nie mają racji bytu,
  • „Stare zdjęcie po latach”: zdjęcia z przeszłości zestawione ze współczesnymi. Tacy sami bohaterowie, takie same stroje, taka sama poza i takie same tło, tylko parę lat różnicy,
  • „Z rodziną na co dzień i od święta”: rodzinna fotografia, która udowadnia, że z rodziną najlepiej wychodzi się nie tylko na zdjęciu.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wysłanie zgłoszenia na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , ze zdjęciem w formacie jpg (maksymalny rozmiar pliku to 3 MB) i wskazaniem wybranej kategorii. W treści maila należy zamieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych o treści zgodnej z regulaminem. Regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej mojarodzina.wroclaw.pl. By swoje szanse na wygraną zwiększyć, można wysłać jedno zdjęcie z każdej kategorii.

Zdjęcia można przesyłać od 1 do 22 czerwca włącznie. Głosowanie na profilu facebook.pl/mojarodzinawroclaw odbędzie się w terminie od 23 do 30 czerwca.

W każdej kategorii przygotowano nagrody dla pierwszych trzech najpopularniejszych zdjęć w głosowaniu publiczności. Wśród nagród znajduje się wiele wejściówek do instytucji kulturalnych oraz rozrywkowych we Wrocławiu.

Konkurs fotograficzny „Moja Rodzina – lubię to!” to konkurs powstały na bazie „Miesiąca Rodziny”, to także atrakcje, konkursy, animacje, warsztaty, pikniki dla rodzin, których to organizatorami są wrocławskie instytucje i organizacje działające na rzecz rodzin. Konkurs potrwa do 22 czerwca i zakończy się piknikiem w Parku Południowym z okazji Dnia Ojca.

Organizator konkursu, Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego zaplanował w tym okresie wiele ciekawych imprez rodzinnych, m.in. Dzień Dziecka na Wyspie Słodowej, Dzień Bezpiecznej i Mobilnej Rodziny - 15 czerwca w Lesie Osobowickim. W tym ostatnim miejscu odbędą się trzy rajdy: pieszy, rowerowy oraz samochodowy z trasami dla rodzin i dla tych bardziej zaawansowanych. Rajdy zakończą się w Lesie Osobowickim piknikiem zdrowotnym i ogniskiem dla uczestników.  

O szczegółach konkursu i całego Miesiąca Rodziny można się dowiedzieć stronie internetowej i Facebooku: mojarodzina.wroclaw.pl oraz facebook.com/mojarodzinawroclaw

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup