Europa na widelcu

europa na widelcuNa wrocławskim rynku, od środy do niedzieli, trwa wielkie biesiadowanie.

Na stoiskach jarmarku będzie można znaleźć gotowe produkty, świeże owoce, warzywa, przekąski, ryby, nalewki, a w najbliższy piątek, w promocyjnej cenie dla gości Europy na Widelcu będzie można nabyć szparagi oraz truskawki.

 

Organizatorzy na tegoroczny jarmark zaplanowali wiele atrakcji, m.in. swój kulinarny kunszt zaprezentują Robert Makłowicz i Piotr Bikont. Pokaz odbędzie się tuż po przejściu parady kucharzy.
 
Dodatkowym ciekawym punktem programowym będzie smażenie konfitur oraz chleba.

6 czerwca odbędzie się konkurs na najlepsze smaki Dolnego Śląska i warsztaty piwowarskie w Browarze Mieszczańskim: „Co ty wiesz o piwie?”. Będą cztery style piwne: Ale, Porter, Lager i Weißenbock, piwo pszeniczne. O każdym z tych stylów będzie można posłuchać historii, a później spróbować. Oprócz tego na warsztatach każdy będzie mógł sam uwarzyć domowe piwo.

W Strefie Piwa Europy na Widelcu będzie można spróbować piw z Wrocławia oraz z całej Europy.

W sobotę, rozpocznie się tradycyjna biesiada "Europy na widelcu", na której serwowane będą dania z 16 regionów europejskich.

7 czerwca na Rynku będą miały miejsce warsztaty kulinarne, a na najlepszą potrawę z truskawek i szparagów zostanie rozstrzygnięty konkurs.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup