Castingi we Wrocławiu

casting WrocławW lipcu ruszają castingi do nowych seriali paradokumentalnych.

Zdjęcia odbywać się będą na terenie Wrocławia, produkcje będą także miały innowacyjną formułę.

Jako odtwórcy głównych ról poszukiwane są osoby nie związane z telewizją.

 - Szukamy nowych twarzy. Nie wymagamy doświadczenia aktorskiego, choć profesjonaliści są również mile widziani. Zależy nam na osobach przebojowych, które będą potrafiły wcielić się w serialową rolę, ale również osoby z natury nieśmiałe odnajdą się na planie w roli statystów. Do nowych produkcji poszukujemy odtwórców bardzo zróżnicowanych ról. Dlatego bez względu na aparycję, wiek czy temperament zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w castingu - tłumaczy Barbara Surmiak, specjalista ds. castingów Tako Media.

Castingi będą odbywać się w weekendy w centrum miasta, udział w castingu jest bezpłatny.

Osoby niepełnoletnie potrzebują zgody opiekuna.

Samo wzięcie udziału w castingu nie jest wiążące, jeśli uczestnik zmieni zdanie, zawsze będzie mógł zrezygnować z udziału w akcji.

Osoby, które chcą wziąć udział w castingu proszone są o wysłanie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. następujących danych: Imię, Nazwisko, Wiek, Numer telefonu. Pracownik firmy oddzwoni do każdego i umówi dogodny termin castingu. Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 661243179.

Poszukiwane są również interesujące nieruchomości (lokale gastronomiczne, hale sportowe, stadniny, prywatne mieszkania), które mogą posłużyć jako plan zdjęciowy.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup