MPK Wrocław informuje o kontrolach

kontrole mpkOd piątku, 18.07.2014r. każdy pasażer będzie mógł na bieżąco sprawdzić w pojazdach jakich linii pojawią się w najbliższych dniach kontrolerzy biletów.

Kontrolerzy mogą oczywiście pojawić się w autobusach i tramwajach innych linii.

Zwiększa się ilość osób jeżdżących ze skasowanym biletem: w 2011r. na 100 tysięcy skontrolowanych kursów wystawiono 72 tysiące wezwań do zapłaty. W 2013r. ilość skontrolowanych kursów przekroczyła 216 tysięcy, a wezwań do zapłaty było jedynie 55 tysięcy.

Warto pamiętać, że kontrole biletowe prowadzone są w sposób ciągły: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

Listę tras objętych kontrolą można sprawdzić w każdy czwartek na stronie www.pasazer.mpk.wroc.pl, jak również na naszym portalu www.wroclawianin.pl

 

Komentarze  

 
0 # Sebastian 2014-07-21 07:05
Gapowicze i tak mają promocje bezpłatnego przejazdu ponieważ nie ma kontroli biletowej na peryferiach miasta .Na liniach nocnych są kontrole ale bardzo rzadkie powodujące rozzuchwalenie i przyzwyczajenie do jazdy bez biletu" pasażerów" zwanych dyskotekowcami i nocnymi podróżnikami szukającymi przygód . Coraz więcej pasażerów nie solidaryzuje się z gapowiczami głównie z trzech powodów 1)są uczciwi i prawi 2) Ci co kasują bilet to płacą po części za tych co biletu nie kasują bo gapowicze przyczyniają się ogólnie do podwyżek cen biletów 3) wychodzą z założenia ,że nie chcesz płacić za bilet to nie wsiadaj do pojazdu i idź pieszo a unikniesz kontroli biletowej i narzekania na kontrole jacy to oni niedobrzy !
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem | Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup