Mistrzyni metamorfozy

wizaż empikVlog Panny Joanny nie jest urodowym tutorialem jakich wiele. To przewodnik po meandrach sztuki makijażu i skutecznej pielęgnacji skóry, ale przede wszystkim lekcja pewności siebie i samoakceptacji, które zdobią piękniej niż niejeden makijaż. Właśnie za wsparcie i pogodę ducha kanał Panny Joanny pokochały tysiące subskrybentek. Vlogerka postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem także na papierze. Z okazji premiery książki „Sekrety piękna. Sposoby na urodę, makijaż i pewność siebie” (wyd. Flow Books) Panna Joanna spotka się z czytelniczkami już 5 września w salonie Empik Renoma we Wrocławiu.

Panna Joanna to mistrzyni metamorfozy. Umiejętnie balansuje pomiędzy dyskretnym makijażem podkreślającym to co najpiękniejsze, a szalonym wieczorowym lookiem. Demaskuje kosmetyczne oszustwa i pokazuje, że cena i jakość niekoniecznie idą w parze. Radzi, jak dbać o cerę oraz jak stworzyć w swojej kosmetyczce codzienny niezbędnik pomocny w utrzymaniu świeżości i pewności siebie w każdej sytuacji. Zdradza proste, szybkie i niedrogie sztuczki, które każdą kobietę uczynią ekspertką od domowego makijażu. A przede wszystkim dzieli się pomysłami, jak utrzymać porządek nie tylko w kosmetyczce, ale też w głowie.

Panna Joanna – lifestylowa blogerka i youtuberka, autorka popularnego vloga, w którym radzi jak o siebie zadbać, stworzyć niepowtarzalny styl, a przede wszystkim motywuje do działania. Kanał Joanny Cymbalisty ma ponad dwieście czterdzieści tysięcy subskrybentów.

5 września, godz. 18:00
Empik Renoma
ul. Świdnicka 40, Wrocław

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież