OH! Kino dla Pań, czyli specjalny pokaz filmu „Pozycja obowiązkowa” w OH KINO w Arkadach Wrocławskich

oh kino kobietyZabierz przyjaciółkę lub mamę i spędź miło czas w OH KINO w Arkadach Wrocławskich na premierze "Pozycji obowiązkowej". Specjalnemu pokazowi filmu towarzyszyć będą niespodzianki i okolicznościowe prezenty dla Pań. Seans rozpocznie się 24 maja o godzinie 19:00.

W czwartek 24 maja we wrocławskim OH KINO, w ramach „Kina dla Pań”, zorganizowany zostanie specjalny pokaz filmu „Pozycja obowiązkowa”. Podczas pokazu odbędą się dodatkowe atrakcje, które z pewnością umilą Paniom seans. Warto skorzystać ze specjalnego seansu dla Pań i zabierać ze sobą mamę, aby uczcić nadchodzący Dzień Matki. - Serdecznie zapraszamy na premierę tej znakomitej, nieco pikantnej komedii. Naprawdę warto ją zobaczyć. Tym bardziej, że podczas premiery filmu na Panie czekać będzie wiele niespodzianek oraz upominków od naszych partnerów - mów Piotr Główczak, Specjalista ds. marketingu OH KINO w Arkadach Wrocławskich.

„Pozycja obowiązkowa” to komedia o grupie przyjaciółek, które po lekturze „Pięćdziesięciu twarzy Greya” postanawiają dać miłości drugą szansę. Od tej pory ich życie dzieli się na „przed” i „po” Greyu. Przyjaciółki szybko też przekonują się, że miłość ma znacznie więcej niż 50 twarzy. W filmie występują m.in. Jane Fonda, Diane Keaton, Don Johnson, Andy Garcia, Candice Bergen, Mary Steenburgen, Alicia Silverstone, Richard Dreyfuss.

Bilety na premierę „Pozycji obowiązkowej” w OH KINO w Arkadach Wrocławskich dostępne w kasie kina oraz na http://wroclaw.ohkino.pl/Msi/OrderTickets.aspx?event_id=19812 . Bilety w cenie: 16 zł i 20,50 zł.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama