Fuckup Nights Wrocław. 7 edycja

Fuckup Nights WrocławRusza kolejny sezon eventów Fuckup Nights Wrocław. Siódma edycja kultowego wydarzenia odbędzie się w 26 września o 19:30 w Surowcu.

Wśród prelegentów znaleźli się Leszek Orzechowski – założyciel grupy badawczej Space is More , Paweł Prociów – startupowiec z wieloletnim doświadczeniem oraz Bartek Wiśniewski, ekspert w dziedzinie komunikacji.

Historia Fuckup Nights (FUN)

Fuckup Nights (w skrócie FUN) to globalna inicjatywa networkingowa, która dotarła do Wrocławia w październiku 2018 roku. Wówczas Wrocław był trzechsetnym miastem, w którym zaczęły się odbywać spotkania. W roli prelegentów FUN wcielają się goście ze świata biznesu, kultury lub marketingu. Każdy z nich ma 7 minut, aby podzielić się swoją historią o porażce. Każda z nich jest okazją do dyskusji i to właśnie przyciąga setki tysięcy osób na całym świecie. FuckUp Nights (w skrócie FUN) to cykl eventów, który osiągnął rangę globalnego zjawiska, ponieważ stoi w opozycji do większości biznesowych spotkań. Tutaj nie sprzedaje się historii o łatwym sukcesie.

Prelegenci FUN

Dotychczas wśród prelegentów znalazły się osoby związane z wrocławskim biznesem, kulturą i różnorodnymi inicjatywami, m.in. Linda Parys - autorka pierwszego Fashion Trucka z polską modą, Katarzyna Roj - szefowa galerii Dizajn BWA Wrocław czy Dawid Tymiński - pomysłodawca bloga dandycore.pl i specjalista z zakresu mody i wizerunku, Bartosz Napieraj – co-founder AleBrowaru czy też Piotr Staszczyński – założyciel PASUBUSa. W najbliższej edycji słuchacze usłyszą historie o niepowodzeniach przy organizacji załogowej misji na marsa, nieprzewidzianych zdarzeniach podczas eventów i potyczkach przy wdrażaniu na rynek technologicznych startupów.

Nowy Sezon Fuckup Nights

Za przeniesieniem tej idei do Wrocławia stoją Anastasiia Shvets – UX designerka oraz Gabi Czesak – creative director agencji kreatywnej 25 wat, której zespół odpowiada za przebieg i organizację cyklu.

Dotychczas z eventów skorzystało 1800 osób, a zainteresowani goście wypełniali dwie sale wrocławskiego klubu Surowiec.

Kolejna edycja Fuckup Nights Wrocław vol 7. odbędzie się 26 września w Surowcu (Ruska 46A). Darmowe wejściówki są dostępne przez formularz zapisów. Szczegóły znajdują się na stronie wydarzenia: https://www.facebook.com/FUN.Wroclaw/

Wrocławscy organizatorzy szukają partnerów, którzy zechcą wesprzeć inicjatywę oraz prelegentów na kolejne edycje. Zgłoszenia w obu przypadkach można wysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Siódma edycja kultowego wydarzenia Fuckup Nights Wrocław

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama