Dotyk. Nowa powieść Ilony Gołębiewskiej

dotykJeden dzień, jedno spotkanie, jedna decyzja – tyle wystarczy, by odmienić swój los lub stracić coś bezpowrotnie. Majka i Michał są tego przykładem. Jednak dla czułego dotyku, szczerych relacji i szalonego pożądania możemy zaryzykować dosłownie wszystko. Nawet własne pragnienia. Czy tyle wystarczy, aby odnaleźć siebie i stworzyć szczęśliwy związek? „Dotyk” Ilony Gołębiewskiej to pełna tajemnic historia o tym, że miłość potrafi przyjść do nas w najmniej oczekiwanym momencie i że nigdy nie należy się nią bawić. Zmysłowa. Nieprzewidywalna. Zaskakująca. Idealna na ciepłe letnie wieczory. W księgarniach już od 28 lipca!

On ma w życiorysie kilka dramatycznych zdarzeń. Wie, czym jest odpowiedzialność za drugą osobę i ciężka praca. Każdego dnia podejmuje próby rozliczenia się z przeszłością, która nie daje mu o sobie zapomnieć. Ona uwielbia brawurę i prowadzi szalone życie. Jej znakiem rozpoznawczym są ryzykowne decyzje, szemrane znajomości i niespotykany talent do pakowania się w kłopoty. Działa, zanim pomyśli. Nigdy niczego nie żałuje. Płaci wysoką cenę za swoje błędy.

Majka i Michał są jak dwa żywioły, dwa zupełnie inne światy. Ale już podczas pierwszego spotkania wiedzą, że ta znajomość odmieni ich życie. Poznają się w najgorszym dla każdego z nich momencie. Są poranieni, zagubieni, mają bagaż złych doświadczeń i trudnych problemów. Wiedzą, jak łatwo stracić niemal wszystko i jak jedna zła decyzja może przekreślić całe życie. Ukojenia szukają w niezobowiązującej relacji i wielkiej namiętności. Jednak nie tak łatwo uciec przed rodzącym się uczuciem… Czy nieprzewidywalny los podaruje im szansę na upragnione szczęście?

Czy prawda, która wyjdzie na jaw, zniszczy ich i zrani najbliższe im osoby? Czy złe wydarzenia z przeszłości nie staną na drodze do ich szczęścia? Czy Michał na pewno jest osobą, za którą się podaje? Czy Majka znajdzie w sobie wystarczająco dużo siły, by uporać się z tak wieloma problemami oraz zawalczyć o samą siebie?

Najnowsza książka Ilony Gołębiewskiej to przewrotna historia dwojga ludzi, dla których przypadkowe spotkanie jest szansą, by wreszcie rozprawić się z przeszłością.  Ich losy pokazują, jak łatwo stracić dosłownie wszystko, jak jedna zła decyzja może przekreślić całe życie. Autorka, okrzyknięta przez czytelników „prawdziwą mistrzynią emocji”, w fenomenalny sposób udowadnia, że nigdy nie można bez konsekwencji bawić się uczuciami innych ludzi. Wielowątkowa i wciągająca fabuła, idealnie nakreśleni bohaterowie, wartka akcja i barwny język narracji – to wszystko sprawia, że od „Dotyku” nie można się wprost oderwać.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show