Nowa pula apartamentów w kultowej Nowej Papierni we Wrocławiu

nowa papiernia mieszkaniaRED Development, doświadczony, polski deweloper specjalizujący się w realizacji stylowych, a jednocześnie funkcjonalnych inwestycji mieszkaniowych, rozpoczyna sprzedaż nowej puli 57 apartamentów w ramach kultowej inwestycji mieszkaniowej – Nowej Papierni. Powstanie ona na wrocławskim Przedmieściu Oławskim przy ul. Kościuszki 142. Realizacja projektu potrwa do czerwca 2018 roku.

Nowa Papiernia – prestiżowe apartamenty w sercu Wrocławia

RED Development poinformował o wprowadzeniu do oferty nowej puli 57 apartamentów o powierzchni od 32m2 do 80m2. Klienci mogą wybierać między jedno, dwu i trzypokojowymi lokalami. Budynki Nowej Papierni znajdują się w drugiej linii zabudowy, co zapewnia spokój w samym centrum miasta. Ceny soft loftów rozpoczynają się od 6 800 zł/m2, a ich odbiór zaplanowany jest na czerwiec przyszłego roku. Wyróżnikami inwestycji jest ponadstandardowa wysokość mieszkań, sięgająca blisko 3m oraz wysokie okna zapewniające dobre doświetlenie wnętrz. Każdy z oferowanych soft loftów będzie posiadał balkon, a te ulokowane na najwyższych piętrach tarasy z panoramicznym widokiem na Wrocław. Inwestycja będzie ogrodzona oraz monitorowana. Zaplanowano w niej miejsca postojowe w podziemnym garażu  i komórki lokatorskie.

Zaletą Nowej Papierni jest między innymi lokalizacja. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać w samym sercu Wrocławia, aby mieć wszystkie udogodnienia na wyciągnięcie ręki. Jesteśmy przekonani, że ostatni etap naszej wrocławskiej inwestycji przyciągnie osoby kreatywne, poszukujące nietypowych przestrzeni i ceniące sobie nowoczesne rozwiązania – mówi Teresa Witkowska, Dyrektor Sprzedaży RED Development.

W okolicy inwestycji znajdują się szkoły, przedszkola, banki, liczne sklepy i punkty usługowe. Mieszkańcy Nowej Papierni, którzy chcą korzystać z uroków miejskiego życia docenią też szybki dostęp do kulturalnego i rozrywkowego centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się kina, teatry i centra rekreacyjne. W okolicy jest także wiele urokliwych kawiarni i kameralnych restauracji.

Designerskie miejsce w loftowym klimacie

Nową Papiernię zaprojektowała czołowa wrocławska pracownia architektoniczna AP Szczepaniak, która zadbała o wyjątkowy charakter inwestycji. Zarówno budynki Nowej Papierni, jak i części wspólne nawiązują do industrialnego, niepowtarzalnego stylu loftów. Dużym atutem inwestycji są ceglane wykończenia oraz beton dekoracyjny użyte w częściach wspólnych.

RED Development, za dodatkową opłatą oferuje klientom Nowej Papierni autorski koncept wykończenia apartamentów Ultra Nova. Obejmuje on kompleksową usługę projektanta wnętrz oraz designerskie materiały wykończeniowe, w tym - podłogi z paneli 4 klasy ścieralności, betonowe tynki ozdobne, dekoracyjne cegły, ultra nowoczesne płytki ceramiczne na ścianie o fakturze 3D oraz tapicerowane moduły wykorzystywane, jako element dekoracyjny dodający wnętrzom przytulności i stylowego klimatu.

Ekonomiczna forma płatności

RED Development oferuje klientom ekonomiczny system płatności 10/90, który angażuje środki w minimalnym stopniu. Oznacza to, że nasi klienci płacą tylko 10% wartości nieruchomości przy podpisaniu umowy, a pozostałą część dopiero przed odbiorem kluczy – podsumowuje Witkowska.

 

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show