Świąteczny Jarmark w Dębowym

jarmark dębowyW niedzielę 10 grudnia w godzinach od 11:00 do 17:00 zaledwie 50 km od Wrocławia w Dębowy Hotel | Event | SPA w odbędzie się jedyny w swoim rodzaju Jarmark Bożonarodzeniowy. Zwieńczeniem całodniowego wydarzenia będzie akustyczny koncert Wojciecha Bałwako.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Rezydencji Dębowej**** w Bielawie to doskonała okazja, aby przed Świętami Bożego Narodzenia uzupełnić swoje przydomowe spiżarnie w lokalne i ekologiczne produkty, z których słynie region Gór Sowich. Każdy, kto przybędzie na wydarzenie, będzie mógł skosztować i zakupić artykuły spożywcze, których nie może zabraknąć na świątecznym stole: świeże wędliny, sery lutomierskie, w skład których wchodzą wyłącznie naturalne produkty oraz miody z przydomowych pasiek. Nie zabraknie również piwa rzemieślniczego „Sowie piwo z gór”. Tym razem ciekawym urozmaiceniem jarmarku będzie stoisko z biżuterią stanowiącą doskonały bożonarodzeniowy upominek dla bliskiej osoby. Szefowie kuchni Restauracji Ogrodowej będą serwować przygotowane przez nich świąteczne smakołyki. Nie zabraknie rozgrzewających trunków, w szczególności tradycyjnego grzanego wina. Dla najmłodszych zaplanowano ich ulubione atrakcje - animacje oraz malowanie buzi.

Urozmaiceniem niedzielnego wydarzenia będzie akustyczny koncert Wojciecha Bałwako, który wystąpi o godzinie 15:00 w zabytkowych wnętrzach Dębowego. W repertuarze artysty znajdą się klimatyczne covery.

„Jarmarki w Dębowym to już niemal tradycja. Bożonarodzeniowa edycja to idealny moment na spędzenie popołudnia w rodzinnej atmosferze. Dębowy wspiera młodych artystów, dlatego zapraszamy całe rodziny nie tylko do odwiedzenia stoisk, ale także na przedświąteczny koncert, który z pewnością wpłynie na doskonałe samopoczucie wszystkich przybyłych Gości” - zaprasza Karolina Sochaj, Dyrektorka Dębowego.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Dębowym odbędzie się 10 grudnia w godzinach od 11:00 do 17:00.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup