Dzień Dziecka w Sky Tower pełen skarbów

dzień dziecka sky towerZajęcia taneczne z Egurrola Dance Studio, płukanie złota, odciskanie przedmiotów w gipsie, warsztaty artystyczne oraz megabańki - to tylko niektóre atrakcje, jakie czekają na najmłodszych 1 czerwca w Sky Tower. „Dzień Dziecka pełen skarbów” rozpocznie się o godzinie 14:00 i potrwa do godziny 18:00.

1 czerwca w Sky Tower na najmłodszych czekać będzie moc atrakcji. Ich różnorodność i oryginalność z pewnością sprawią, że każdy maluch znajdzie coś dla siebie. Główną atrakcją Dnia Dziecka będą bezpłatne zajęcia taneczne prowadzone przez instruktorów z Egurrola Dance Studio. Uczestniczyć w nich będą mogły dzieci od 3 do 11 roku życia, które w trakcie minikursu zapoznają się z podstawowymi krokami i figurami najpopularniejszych tańców.

Z kolei dla małych miłośników prac artystycznych zorganizowane zostaną warsztaty plastyczne, w ramach których będzie można robić fascynatory, odciskać przedmioty w gipsie, czerpać papier, wziąć udział w warsztacie tradycyjnego jubilerstwa oraz malować koszulki i torby farbami do tkanin. Na tym jednak nie koniec niespodzianek. 1 czerwca, przed głównym wejściem do Galerii, będzie można poznać także tajniki płukania złota, a wypłukane samorodki złota staną się własnością znalazcy. Będzie można puszczać również megabańki. Nie zabraknie też konkursów z nagrodami oraz kącika, gdzie wszystkie mamy będą mogły wykonać bezpłatny makijaż.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich najmłodszych oraz opiekunów na niezapomniany Dzień Dziecka w naszej Galerii. Liczymy, że atrakcje jakie przygotowaliśmy sprawią, że ten dzień będzie wyjątkowy, a uczestnictwo w poszczególnych zajęciach i warsztatach sprawi wszystkim wiele radości – mówi Dorota Żmiejko, Manager ds. Marketingu Sky Tower.

„Dzień Dziecka Pełen Skarbów” w Galerii Sky Tower zorganizowany zostanie 1 czerwca na parterze od godziny 14:00 do godziny 18:00. Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Współorganizatorami Dnia Dziecka w Sky Tower są: Egurrola Dance Studio, Galeria Biżuterii Artystycznej Sławomira Dereckiego, Instytut Nauk Geologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego,  Koło Naukowe Konserwacji i Restauracji Ceramiki i Szkła – ASP Wrocław oraz Autorskie Licea Artystyczne i Akademickie ALA ze Szkołą Podstawową Jaskółka.  

Z inicjatywy Autorskich Liceów Artystycznych i Akademickich ALA 1 czerwca zorganizowana zostanie także zbiórka charytatywna na rzecz Filipka Kowala - podopiecznego Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież