Fundacja Gramy do Końca ruszyła z projektem Sprzęt Sportowy dla szkół

pomagam sportAkcja skierowana jest zarówno do szkół podstawowych w miastach jak i na wsiach. Ma na celu wsparcie dzieciaków w uprawianiu sportu oraz rozwijaniu pasji. Pierwsza edycja ma mieć miejsce w trzech województwach: śląskim, małopolskim, dolnośląskim. Każda z dwudziestu wybranych szkół w regionie otrzyma sprzęt o wartości 1000 złotych.

Fundacja Gramy do Końca została powołana w celu wspierania sportu. Opiekuje się najmłodszymi sportowcami w pierwszych treningach, osobami z niepełnosprawnościami, a także tymi, którzy doznali kontuzji i brakuje im środków na rehabilitację.

Obecnie sale do wychowania fizycznego posiadają braki w wyposażeniu. Najmłodsze dzieciaki nie mają do dyspozycji podstawowych sprzętów sportowych lub sprzęty często są bardzo mocno zużyte i zniszczone. Fundacja dostaje zgłoszenia o braku piłek do gry w piłkę nożną, słupków do tenisa lub siatków, wyposażenia boiska.

Fundacja zachęca do wpłat oferując następujące korzyści:

- 400 PLN  - logo na stronie w zakładce "Wspieramy polskie szkoły"

- 1 000 PLN  - post na social media na temat firmy oraz logo na stronie

- 3 000 PLN  - znakowanie sprzętu logo firmy oraz logo na stronie

- 10 000 PLN - Tytuł Ambasadora Akcji (możliwość wyboru szkół do wsparcia, wzmianki w mediach o wsparciu, znakowanie sprzętu, logo na stronie i wpis na social media).

- Przy kwotach od 3 do 9 tysięcy oraz powyżej 10 tysięcy -  indywidualny pakiet profitów.


Link do zbiórki: https://pomagam.pl/sprzetdlaszkoly

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show