Pobiegnij po wiosnę

bieg wiosnaPonad pół tysiąca Wrocławian pobiegnie już 6 marca w biegu „Wrocławska Dycha”. Ten wyjątkowy projekt sportowy wspiera znajdujące się po sąsiedzku Factory Wrocław, które przygotowało tego dnia niespodzianki nie tylko dla biegaczy. Organizatorzy zapraszają także wszystkich zainteresowanych na darmowe przedbiegowe treningi w każdy czwartek i sobotę.

„Wrocławska Dycha” to akcja, która na dobre wpisała się w kalendarz imprez biegowych stolicy Dolnego Śląska. Już w pierwszą niedzielę marca biegacze wyruszą na 10-kilometrową trasę, aby w poszukiwaniu śladów wiosny sprawdzić swoją wytrzymałość i formę. Wydarzenie biegowe, które zgromadzi 550 uczestników, odbywa się na terenie Parku Tysiąclecia znajdującego się w pobliżu Factory Wrocław. – To naturalne, że wspieramy ciekawe inicjatywy w naszym sąsiedztwie, dlatego zaangażowaliśmy się w ten projekt sportowy – wyjaśnia Joanna Sikora z centrum Factory Wrocław. – Wiemy, że w akcji uczestniczą też pracownicy naszego centrum, dlatego tym chętniej włączyliśmy się w organizację „Dychy”, promując także zdrowy styl życia wśród naszych klientów. 6 marca przygotujemy także wiele niespodzianek, zadbamy także o bidony dla uczestników akcji sportowej.

4 i 5 marca w centrum Factory, obok salonu Asics, będzie działać także specjalny punkt, gdzie z wyprzedzeniem można odbierać pakiety startowe. Dlaczego warto go odwiedzić? Pierwszych 275 biegaczy, które udadzą się tam po ekwipunek przygotowany dla uczestników „Wrocławskiej Dychy”, otrzyma bony na zakupy do Factory. Tego rodzaju niespodzianki będzie można wygrać również po zakończeniu sportowej rywalizacji, po przebiegnięciu 10 km w Parku Tysiąclecia.   

Wyskocz na trening

Wszystkich, nie tylko biorących udział w biegu, zapraszamy również na nieodpłatne treningi. Odbywają się one dwa razy w tygodniu. W każdą sobotę na terenie Parku Tysiąclecia startuje wspólna akcja biegowa, trwająca 90 minut. Rozpoczyna się o godzinie 8:00 rano. Z kolei w czwartki biegacze spotykają się na treningu sprawnościowym w Parku Grabiszyńskim, przy Górce Skarbowców, o godz. 18:00. Zajęcia prowadzi doświadczony trener Arkadiusz Rymarski. Udział w treningach jest całkowicie bezpłatny i nie prowadzone są zapisy. Więcej szczegółów o biegu i treningach można znaleźć na stronie internetowej www.wroclawska-10.pl

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show