Jesień pełna aktywności w Kopalni Wrocław

Morsowania i kapiele zimą w Kopalni Wrocław - PaniowiceZakończenie sezonu letniego nie oznacza końca działalności Kopalni - Strefy Wakacji w podwrocławskich Paniowicach. Na najbliższe miesiące zaplanowano cykliczne wydarzenia: “Aktywne niedziele z Kopalnią” oraz “Morsowanie i zimowe pływanie w Kopalni”, które zapraszają wszystkich miłośników jesienno-zimowych aktywności do odwiedzenia obiektu.

Wszystkich zainteresowanych zimowymi kąpielami czeka aż 5 miesięcy niedzielnych atrakcji dla całej rodziny.  Pierwsze morsowanie i zimowe pływanie rozpoczyna się 3 listopada i potrwa aż do 29 marca. Kopalnia Wrocław - Strefa Wakacji to miejsce, które odznacza się certyfikowaną czystością wody, piaszczystą plażą oraz zapleczem ratowniczym. Dodatkowo, podczas cyklicznego wydarzenia zapewniona będzie profesjonalna rozgrzewka, specjalna oprawa muzyczna, a także ognisko ze strefą gastronomiczną.

Jesień to również idealny moment do rodzinnych aktywności na świeżym powietrzu. W planie jesienno-zimowych atrakcji w Kopalni Wrocław - Strefie Wakacji znajdują się m.in.: turnieje gry w bule, biegi z przeszkodami, ogniska z pieczeniem kiełbasek czy spacery z przewodnikiem po szlakach Doliny rzeki Widawy. Szczegółowe informacje dotyczące eventu znajdują się w opisie wydarzenia na Facebooku: “Aktywne niedziele z Kopalnią”.

“Kopalnia - Strefa Wakacji pragnie dostarczać rozrywki przez cały rok. Tworząc miejsce spotkań i integracji, chcemy pokazać, że jest to miejsce przyjazne spędzaniu aktywnego czasu na świeżym powietrzu, w którym coś dla siebie znajdą rodzinne grupy przyjaciół i pasjonaci sportu w każdym wieku. Jako centrum sportowe jesteśmy otwarci na wszelkie inicjatywy sportowe, dlatego zapraszamy do siebie miłośników różnych dyscyplin sportowych: morsów, biegaczy, triathlonistów i innych. Stąd też powstał pomysł współpracy z Krzysztofem Gajewskim (plywaniebezpiany.pl), który przeprowadzi specjalne treningi przygotowujące do zimowego pływania” - mówi Tomasz Faściszewski, Manager obiektu.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Error: Any articles to show