Black Price Days w Galerii Dominikańskiej

black friday galeriaW najbliższy weekend, 24-26 listopada, w Galerii Dominikańskiej zapanuje prawdziwe zakupowe szaleństwo. W tych dniach odwiedzający centrum mogą liczyć na wyjątkowe promocje w sklepach. To dobra okazja na zakup świątecznych prezentów lub kreacji andrzejkowej czy sylwestrowej.

Black Friday, czyli tzw. Czarny Piątek – dzień specjalnych promocji w sklepach, nie ma ustalonej daty w kalendarzu. To święto ruchome, ale zawsze obchodzone w piątek po Dniu Dziękczynienia. Zwyczaj ten pojawił się w latach 60. w Stanach Zjednoczonych, a od kilku lat jest także popularny w Polsce. Święto to tradycyjnie rozpoczyna okres zakupów przedświątecznych.

Z tej okazji marki znajdujące się w Galerii Dominikańskiej przygotowały specjalne oferty, z których będzie można skorzystać w najbliższy weekend, 24-26 listopada. Podczas Black Price Days odwiedzający centrum mogą kupić wybrane produkty nawet do 50 procent taniej.

– Z przeprowadzonych badań wynika, że Polacy w Czarny Piątek korzystają z promocji głównie po to, by kupić odzież. Popularne są też elektronika, książki i perfumy. Sklepy w Galerii Dominikańskiej prezentują ciekawą ofertę modowych trendów w tym sezonie, najnowsze gadżety elektroniczne, jak również duży wybór kosmetyków i książek. A podczas Black Price Days można liczyć na specjalne zniżki lub promocje. Być może odwiedzającym nasze centrum w ten weekend uda się kupić w okazyjnych cenach świąteczne prezenty, dekoracje choinkowe, a może kreację na nadchodzące andrzejki czy noc sylwestrową – dodaje Andrzej Wąsowicz, dyrektor Galerii Dominikańskiej.

Ofertę Black Price Days można znaleźć na www.galeria-dominikanska.pl/pl/promocje/. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia i oferta Galerii Dominikańskiej są dostępne na stronie www.galeria-dominikanska.pl.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup