Świąteczne warsztaty plastyczne dla najmłodszych we wrocławskim Empiku

ozdoby warsztatyWielkimi krokami zbliżają się Święta! Z tej okazji dzieci oraz ich rodzice będą mieli możliwość stworzenia ozdób świątecznych z filcu czy niezwykłych opakowań na prezenty, które zachwycą samego Świętego Mikołaja. Rodzinne warsztaty plastyczne związane z tematyką bożonarodzeniową odbędą się w salonie Empik Renoma we Wrocławiu w dniach 7 i 11 grudnia.

7 grudnia wrocławski salon Empik Renoma zaprasza na zajęcia „Filcowe ozdoby świąteczne”. Będzie to świetna okazja do stworzenia prostymi technikami niezwykłych ozdób z kolorowego filcu. Na zajęciach 11 grudnia będzie można stworzyć własnoręcznie wyjątkowe opakowanie na prezent. Uczestnicy warsztatów przygotują także efektowne bileciki prezentowe. Jest to idealny sposób  na nadanie magicznej oprawy podarków dla najbliższych. Warsztaty to świetny sposób na spędzenie kreatywnie przedświątecznego czasu.

7.12, godzina 17:30, Filcowe ozdoby choinkowe
Empik Renoma
Wrocław, ul. Świdnicka 40

11.12, godzina 17:30, Opakowania na prezenty
Empik Renoma
Wrocław, ul. Świdnicka 40

Warsztaty kreatywne przeznaczone są dla klientów programu mój empik. Kartę programu można założyć bezpłatnie w każdej chwili, nawet w trakcie zajęć. Bazą do pracy warsztatowej jest produkt dostępny w salonie, wskazany przez prowadzącego (już od 3,99 pln). Żeby przystąpić do pracy, wystarczy się w niego zaopatrzyć.

Po zajęciach gotowe dzieło stanie się miłą pamiątką czasu poświęconego na doskonalenie kreatywności manualnych. Zapraszamy!

Zapisy na warsztaty: 605 110 560

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Reklama

Reklama

Pogoda

Pogoda Opole
Money.pl - Kliknij po wiecej
Dzisiaj
temp.
°C
  • Temp. max: °C
  • Temp. min: °C
  • Deszcz: brak
Pogoda w Money.pl | rdo: MeteoGroup